Torba 18a - torba z regulowanym paskiem

  • Torba z regulowanym paskiem - Zdjęcie numer 2
  • Torba z regulowanym paskiem - Zdjęcie bok
  • Torba z regulowanym paskiem - Zdjęcie

Torba 18a

torba z regulowanym paskiem

Czy w przypadku toreb może istnieć połączenie idealne? Zdecydowanie tak! Z przykładem takiego połączenia można spotkać się w przypadku naszej torby, model 18A. Jest to prostokątna torba, której fronty mają wymiar 36x40 centymetrów, dno natomiast ma szerokość 14 centymetrów. Coś, co wyróżnia tę torbę to rozwiązanie polegające na wykorzystaniu zarówno klasycznych krótkich uszu jak i regulowanego paska. Uszy mają szerokość 3,5 i długość 30 centymetrów, pasek natomiast posiada identyczną szerokość, lecz jego długość wynosi 120 centymetrów. Regulowanie paska pozwala na osiągnięcie odpowiedniego komfortu użytkowania i dostępności do zawartości torby w przypadku przenoszenia jej na ramieniu.

 

Istnieje możliwość zamontowania zapięcia w formie napy, co może zwiększyć funkcjonalność torby. Dno torby stanowi przeszycie narożnika, dzięki czemu dochodzi do wzmocnienia dolnej części torby, zwiększając równocześnie odporność na uszkodzenia mechaniczne jak i przetarcia.

 

WYMIARY

36 x 40 x 14 cm

uszy 3,5 x 30 oraz 3,5 x 120 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.