Druk

Chcesz na torbie umieścić Swój nadruk, ale nie wiesz jaka technika będzie najlepsza? Nie ma problemu! Pomożemy Ci podjąć decyzję i dobrać najodpowiedniejszy rodzaj druku.

 

Sitodruk

sitodruk

Najpowszechniejsza technika druku, stosowana do nanoszenia grafiki na różne podłoża, w tym na tkaniny bawełniane. Pozwala uzyskać kilkukolorowe, trwałe i estetyczne nadruki na tekstyliach. Przy użyciu różnych dodatków do farb, można uzyskiwać wiele ciekawych efektów takich jak nadruki wypukłe, świecące w ciemnościach czy też pokryte brokatem. Wyroby zadrukowane sitodrukiem, zawsze prasujemy po lewej stronie w miejscu aplikacji. W przypadku tkanin surowych, z uwagi na ich specyfikę, nadruki mogą się spierać.

 

Zaleta – niska cena

Sublimacja

sublimacja

Metoda druku znajdująca coraz szerszą rzeszę fanów. Używana jest do druku tkanin poliestrowych. Pozwala na odzwierciedlenie wielokolorowych nadruków oraz zdjęć. Nadruki są bardzo trwałe, niewyczuwalne w dotyku. Niestety nie ma możliwości zastosowania jej do tkanin bawełnianych.

 

Zaleta – bardzo trwały nadruk oraz niski koszt przy wielokolorowych grafikach

SZYBKI KONTAKT
Masz pytania?
Zadzwoń!
P.P.H.U SAMPLA
Wzory

Wybierz torbę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Zamówienie

Nie wiesz jak zamówić?

Sprawdź tutaj!

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.