Torba 11a - torba z uchem od boku do boku

  • Torba z uchem od boku do boku - Zdjęcie numer 2
  • Torba z uchem od boku do boku - Zdjęcie bok
  • Torba z uchem od boku do boku - Zdjęcie

Torba 11a

torba z uchem od boku do boku

Torby listonoszki są wciąż bardzo popularne. Prezentowany tutaj model 11A drobnymi szczegółami odbiega od innych toreb listonoszek z naszej oferty. W modelu 11A ucho stanowi jeden element wraz z bokami torby, natomiast fronty i dno torby wykonane są z kolejnego elementu materiału. Torba ta jest bardzo wygodna, idealnie nadaje się do noszenia na ramieniu, ze względu na bardzo szerokie ucho – aż 9 centymetrów pozwala dobrze rozłożyć ciężar na maksymalnej powierzchni ramienia. Długość ucha wynosi natomiast 70 centymetrów, co pozwala na bardzo dobry i swobodny dostęp do torby znajdującej się na ramieniu.

 

Fronty torby 11A mają wymiar 26x36 centymetrów, można więc je uznać za wersje kompaktowe. Mimo stosunkowo niedużych powierzchni frontów, doskonale nadają się one do zadruku. Jego wysoka jakość, w połączeniu z niezwykle trwałym materiałem daje sposobność, by torba mogła być użytkowana przez długie lata.

 

WYMIARY

26 x 36 x 6 cm

ucho 9 x 70 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.