Torba 7a - Duża torba "ucho w dno"

  • Torba "ucho w dno" większa - Zdjęcie numer 2
  • Torba "ucho w dno" większa - Zdjęcie bok
  • Torba "ucho w dno" większa - Zdjęcie

Torba 7a

Duża torba "ucho w dno"

Czy torby mogą się w jakiś sposób wyróżniać na tle innych? Wydawać by się mogło, iż torby niczym nie mogą zaskoczyć. Nic bardziej mylnego. Jednym z najlepszych przykładów jest torba 7A. W modelu tym występuje ucho o szerokości 8 centymetrów, wszyte w dno torby. Jego długość wynosząca 80 centymetrów zapewnia komfortowe użytkowanie.

 

Model ten jest idealnym nośnikiem reklamy, ze względu na możliwość wykonania każdego elementu torby w różnych kolorach. Jest to jeden z niewielu modeli, w którym nadruk może być wykonany również na uchu torby. Takie umiejscowienie reklamy zapewnia jej bardzo dobrą widoczność, co przekłada się na zasięg odbiorców, do jakich dociera przedmiotowa reklama.

 

Torba ma kształt kwadratu o wymiarach 40x40 centymetrów, dzięki czemu torba ta może być wykorzystana do codziennych sprawunków – materiał wysokiej jakości i sposób wykonania sprawia, iż torba poradzi sobie z dużym obciążeniem.

 

WYMIARY

40 x 40 x 8 cm

ucho 8 x 80 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.