Torba 2a - Torba z kieszenią na froncie

  • Torba z kieszenią na froncie - Zdjęcie numer 2
  • Torba z kieszenią na froncie - Zdjęcie bok
  • Torba z kieszenią na froncie - Zdjęcie

Torba 2a

Torba z kieszenią na froncie

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca dla równie popularnych większych toreb prostokątnych. Prezentowanych model 2A posiada również dużą kieszeń na froncie torby, którą można zapinać za pomocą napy. Istnieje możliwość stworzenia torby z kolorem uszu innym, niż zasadnicza część torby.

 

Torba 2A jest dosyć pojemna, jej wymiary to aż 45x54 centymetry. Pozwala to na przenoszenie całkiem dużych pakunków. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, torba ta dobrze radzi sobie z obciążeniem. Jedną z cech charakterystycznych dla tej torby jest szerokie górne podwinięcie, co z pewnością większości osób przypadnie do gustu.

 

Kieszeń idealnie nadaje się do zadruku. Można tutaj wykorzystać zarówno metodę sitodruku, która zalecana jest w przypadku większych nakładów, jak i sublimacji, którą można wykorzystywać już przy pojedynczych sztukach i przy skomplikowanych, wielokolorowych wzorach z przejściami tonalnymi.

 

WYMIARY

45 x 54 cm

uszy 4 x 60 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.