Torba 3a - torba płaska z jednym uchem

  • Torba płaska z jednym uchem - Zdjęcie

Torba 3a

torba płaska z jednym uchem

Od wielu lat na rynku popularne są torby typu „listonoszka”. Wyróżniają się one prostokątnym kształtem, pojedynczym uchem o długości 80 centymetrów i szerokości, w zależności od wariantu 4 lub 6 centymetrów. Szerokie ucho pozwala na wygodne przenoszenie torby na ramieniu, nawet z dużym obciążeniem.

 

W wariancie 3A możliwa jest zmiana koloru ucha, dodanie zamknięcia z wykorzystaniem napy, jak również doszycie kieszonki na małe przedmioty, na które zabrakło miejsca w kieszeniach, lub które wolimy trzymać w odosobnieniu.

 

Nadaje się doskonale jako nośnik reklamowy, częstokroć model ten można zauważyć wśród rowerzystów – wymiary tej torby w żaden sposób nie utrudniają jazdy, zapewniając równocześnie odpowiednią pojemność. Torba 3A jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla studentów, przemieszczających się pomiędzy poszczególnymi budynkami uczelni, jak również dla każdego, kto ceni sobie wygodę użytkowania i trwałe rozwiązania.

 

WYMIARY

35 x 40 cm

ucho 4 lub 6 x 80 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.