Torba 8a - torba płaska z szeroką listwą

  • Torba płaska z szeroką listwą - Zdjęcie

Torba 8a

torba płaska z szeroką listwą

Poszukując nieszablonowej torby, warto skierować swój wzrok w kierunku torby 8A. Jest to torba typowo kobieca, z troczkiem na frontowej części, który można wykorzystać zarówno do zawiązania kokardki lub też do zwinięcia torby w rulon na czas, gdy nie będzie ona potrzebna w rozwiniętej postaci. Torbę wyróżniają również zaszewki, nadające jej typowo kobiecego stylu. Jest ona wykonana z materiału o dużej gramaturze, odznacza się dużą wytrzymałością, co minimalizuje ryzyko przetarcia lub też mechanicznego uszkodzenia.

 

Torbę wyróżniają wąskie uszy – ich szerokość to zaledwie 2,5 centymetra, przy czym ich długość wynosi 65 centymetrów. Front torby jest niemalże kwadratowy, ich wymiary to 42x44 centymetry, co pozwala na umieszczenie w torbie odpowiednio dużego pakunku. Nadruk może być wykonany na frontowej części, poniżej zaszewek, co dodatkowo nadaje torbie eleganckiego stylu.

 

WYMIARY

42 x 44 cm

uszy 2,5 x 65 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.