Torba 12a - torba z dnem i uszami dookoła

  • Torba z dnem i uszami dookoła - Zdjęcie numer 2
  • Torba z dnem i uszami dookoła - Zdjęcie bok
  • Torba z dnem i uszami dookoła - Zdjęcie

Torba 12a

torba z dnem i uszami dookoła

Poszukując dużej i bardzo wygodnej torby warto zainteresować się modelem 12A. Podobne modele toreb można spotkać w dużych sieciach handlowych. Coś co wyróżnia nasze torby to przede wszystkim uszy obszyte dookoła torby, co zapewnia większą trwałość i wytrzymałość na obciążenie.

 

Model 12A wykonany jest z bardzo wytrzymałego materiału, pozwalającego na uzyskanie dużej nośności. Torba ma wymiary 25x35x20 centymetrów, jest więc jak widać całkiem spora. Uszy torby mogą być wykonane z tkaniny lub też niezwykle wytrzymałej taśmy nośnej, która doskonale sprawdzi się w przypadku toreb intensywnie użytkowanych pod dużym obciążeniem.

 

Decydując się na model 12A warto zdecydować się na nieszablonowy kolor uszu, połączony z ciekawą graficznie kreacją reklamową – pozwoli to przyciągnąć uwagę innych, co może pozytywnie wpływać na budowanie świadomości marki.

 

WYMIARY

25 x 35 x 20 cm

ucho 4 x 60 cm

+ kolorowe uszy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.