Torba 5a - torba z dnem i jednym uchem

  • Torba z dnem i jednym uchem - Zdjęcie numer 2
  • Torba z dnem i jednym uchem - Zdjęcie bok
  • Torba z dnem i jednym uchem - Zdjęcie

Torba 5a

torba z dnem i jednym uchem

Znalezienie odpowiedniej torby może być nie lada wyzwaniem. Wiele osób decyduje się na wybór modelu 5A. Zaletą tego modelu jest szerokie, 8-centymetrowe dno stworzone z przeszycia i szerokie na 8 centymetrów ucho, długie na 80 centymetrów. Zasadniczy wymiar torby to 38x42 centymetry, dzięki czemu torba ta pomieści sporo rzeczy. Ze względu na swoje wymiary, najlepiej sprawdza się wykonanie z trwalszych i mocniejszych materiałów, które zminimalizują ryzyko mechanicznego uszkodzenia torby.

 

Powierzchnia frontowa torby doskonale nadaje się pod nadruk. Niezależnie od sposobu nadruku, czy to w postaci sublimacji czy sitodruku, można mieć pewność, iż naniesiona grafika bardzo dobrze będzie się prezentowała przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym czyszczeniu. Zwiększenie atrakcyjności wizualnej torby można uzyskać również poprzez dobranie innego koloru ucha niż zasadnicza część torby.

 

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm

ucho 8 x 80 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.