Torba 7c - Mniejsza torba "ucho w dno" z klapką

  • Torba "ucho w dno" mniejsza z klapką - Zdjęcie numer 2
  • Torba "ucho w dno" mniejsza z klapką - Zdjęcie bok
  • Torba "ucho w dno" mniejsza z klapką - Zdjęcie

Torba 7c

Mniejsza torba "ucho w dno" z klapką

Kolejną z ciekawych toreb, których ucho jest częścią dna i ścian torby, jest model 7C. Model ten wyróżnia się przede wszystkim klapką, która doskonale przysłania zawartość torby. Klapka zamykana jest wytrzymałą napą. Każdy z elementów torby może być w innym kolorze, co może być przydatne przy nieszablonowych projektach, których głównym celem będzie przykucie uwagi.

 

Ucho torby, jak i jej dno, ma szerokość 6 centymetrów, co pozwala na wygodne noszenie jej na ramieniu. Powierzchnia frontowa ograniczona jest wymiarami 29x40 centymetrów, nadruk natomiast może być wykonany na klapce, której wymiary to 26x33 centymetry. Pozwala to na umieszczenie dobrze widocznego przekazu reklamowego. Torba wykonana jest z trwalszych materiałów, takich jak panama czy też drelich, których gramatura jest nie mniejsza niż 270g, dzięki czemu ma się pewność, iż torba będzie odporna na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne.

 

WYMIARY

29 x 40 x 6 cm

ucho 6 x 70 cm

klapka 26 x 33 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.