Torba 9a - torba z doszywanym dnem i bokami

  • Torba z doszywanym dnem i bokami - Zdjęcie numer 2
  • Torba z doszywanym dnem i bokami - Zdjęcie bok
  • Torba z doszywanym dnem i bokami - Zdjęcie

Torba 9a

torba z doszywanym dnem i bokami

Decydując się na torby z doszywanym dnem i bokami należy wybrać taki model, który będzie wykonany w sposób solidny i gwarantujący długotrwałą eksploatację. Modelem takim jest torba 9A. Poprzez szerokie na 9 centymetrów dno i froncie o wymiarach 37x37 centymetrów udało się uzyskać dużą przestrzeń. Za utrzymanie torby odpowiadają uszy o szerokości od 2,5 do 3,8 centymetrów.

 

Co istotne, w modelu 9A każdy z elementów torby może być w różnym kolorze. Planując wykorzystać ten model torby w działaniach marketingowych, warto wykorzystać różnokolorowe wzory. Przyciąga to uwagę, co podnosi szansę na powodzenie akcji marketingowej i zwiększenie świadomości marki lub też produktu, którego dana kampania dotyczy. Nadruk może zostać naniesiony na frontową część torby, zawierającą troczki, które mogą stanowić uzupełnienie grafiki lub osobną dekorację, przyjmując formę kokardki.

 

WYMIARY

37 x 37 x 9 cm

uszy 2,5 x 68 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.