Torba 1a - torba płaska z długimi uszami

  • Torba płaska z długim uchem - Zdjęcie

Torba 1a

torba płaska z długimi uszami

Torba o klasycznym i jakże uniwersalnym kształcie, z długimi uszami, doskonale nadająca się jako torba do codziennego użytku, jak również jako doskonały nośnik reklamy, zwłaszcza podczas eventów. Torba jest dostępna zarówno w wariancie płóciennym jak i drelichowym. Istnieje możliwość wykonania uszu torby w innym kolorze, jak i o innej szerokości – dostępne są wymiary od 25 do 38 milimetrów. Ich długość jest stała i wynosi 68 centymetrów.

 

Torbę można wzbogacić o kieszonkę, zapięcie krzyżykowe lub na napy. Jest to standardowy model, o wymiarach 38x42 cm, dający jednocześnie szerokie pole do popisu w zakresie nadruku, co w połączeniu z nieszablonowym projektem graficznym tworzy idealny nośnik reklamowy o ogromnym potencjale, który warto wykorzystać.

 

Mimo klasycznego wyglądu, torby takie jak model 1A w dalszym ciągu przykuwają uwagę i cieszą się ogromny zainteresowaniem, głównie przez swoją trwałość jak i mnogość zastosowań.

 

WYMIARY

38 x 42 cm

uszy 2,5 x 68 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.