Torba 14a - torba ze wstawianymi bokami i dnem

  • Torba ze wstawianymi bokami i dnem - Zdjęcie numer 2
  • Torba ze wstawianymi bokami i dnem - Zdjęcie bok
  • Torba ze wstawianymi bokami i dnem - Zdjęcie

Torba 14a

torba ze wstawianymi bokami i dnem

Poszukując dużej i pojemnej torby należałoby zapoznać się z naszą torbą, model 14A. Posiada ona doszyte dno i boki, dzięki czemu udało się uzyskać dużą pojemność. Boki i dno torby mają szerokość 10 centymetrów, fronty zaś przyjęły wymiar 36x42 centymetry, co sprawia, iż do torby zmieszczą się duże przedmioty. Za zapewnienie odpowiedniego komfortu przenoszenia torby odpowiadają uszy o szerokości 3,5 i długości 50 centymetrów. Łączenia poszczególnych elementów torby zdobią podwinięcia, dodające torbie uroku.

 

Torba wykonana jest z niezwykle wytrzymałego materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne jak i przetarcia, gwarantującego bezproblemową i długą żywotność. Istnieje możliwość zmodyfikowania torby, poprzez dodanie zamknięcia w postaci zamka błyskawicznego lub też można ją wzbogacić o wewnętrzną kieszonkę, idealną do przechowywania drobiazgów.

 

WYMIARY

36 x 42 x 10 cm

uszy 3,5 x 50 cm

+ wypustka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.