Torba 15a - torba owalna z dnem

  • Torba owalna z dnem - Zdjęcie numer 2
  • Torba owalna z dnem - Zdjęcie bok
  • Torba owalna z dnem - Zdjęcie

Torba 15a

torba owalna z dnem

Poszukując torby nieszablonowej, o wyglądzie rzadko spotykanym, lecz przy tym funkcjonalnej i praktycznej, warto zaznajomić się z modelem 15A. Jest to torba owalna z dnem, o wymiarach 40x57 centymetrów, przy czym wysokość korpusu wynosi 35 centymetrów. Dno ma szerokość 7 centymetrów, dzięki czemu do torby można zapakować dużą ilość drobiazgów lub też jeden większy przedmiot.

Torba wykonana jest z materiału drelichowego lub panamy, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania zapięcia torby, zarówno w postaci zamka błyskawicznego, jak również nap. Nadruk reklamowy może być wykonany na całości materiału, co znacząco zwiększa możliwości wykonania niepowtarzalnej kreacji. W połączeniu z nietypowym kształtem dobrze przygotowana szata graficzna powinna mieć istotny wpływ na powodzenie działań marketingowych.

 

WYMIARY

40 x 57 cm (wysokość korpusu 35 cm)

dno 7 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.