Torba 20a - torba ze sznurkami

  • Torba ze sznurkami - Zdjęcie

Torba 20a

torba ze sznurkami

Poszukując odpowiednio mocnej torby, warto zapoznać się z prezentowanym modelem 20A. Model ten wykonany jest z grubych tkanin drelichowych, których gramatura jest nie mniejsza niż 270g. Torby te zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które lubią się wyróżniać, chcąc równocześnie zadbać o komfort przenoszenia różnego rodzaju przedmiotów. Fronty torby mają wymiar 38x45 centymetrów, natomiast szerokość dna wynosi 8 centymetrów. Wymiary te pozwalają na uzyskanie dużej przestrzeni, zdolnej do przyjęcia cięższych produktów.

 

Coś, co zdecydowanie wyróżnia tę torbę to system uchwytowy. Rączki wykonane są z bawełnianej linki, przechodzącej przez metalowe oczka umiejscowione w górnych partiach frontów torby. Wzmocniona konstrukcja linek zapobiega ich przecieraniom na krawędzi metalowych oczek. Górna część rączek zabezpieczona jest materiałowym ochraniaczem na ramię, dzięki czemu nawet mimo obciążenia torba nie powoduje uczucia dyskomfortu.

 

WYMIARY

38 x 45 x 8 cm

ucho 90 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.