Torba 7al - Duża lamowana torba "ucho w dno"

  • Torba "ucho w dno" większa, lamowana - Zdjęcie numer 2
  • Torba "ucho w dno" większa, lamowana - Zdjęcie bok
  • Torba "ucho w dno" większa, lamowana - Zdjęcie

Torba 7al

Duża lamowana torba "ucho w dno"

Torba 7AL jest zmodyfikowaną wersją oferowanej przez nas torby 7A. Rozbudowano ją o lamówkę, w której ukryto szwy. Dzięki temu torba może być użytkowana dwustronnie. Lamówka stanowi dodatkowe wzmocnienie, mające zabezpieczyć krawędzie torby przed mechanicznym uszkodzeniem. W tym modelu również ucho torby stanowi jeden element z dnem i bokami torby, co zapewnia większą wytrzymałość. W tym modelu również zachowano wymiary 40x40 centymetrów i szerokość dna i ucha na poziomie 8 centymetrów.

 

Możliwości zadruku torby są identyczne jak w przypadku modelu 7A, fronty oraz ucho torby wykonano w sposób gwarantujący możliwie najdłuższe użytkowanie torby z zachowaniem wysokiej jakości nadruku. W projekcie można również uwzględnić odmienną kolorystykę dla każdego elementu, co nada torbie niepowtarzalnego i wyróżniającego się z tłumu wyglądu, co w sensie marketingowym może mieć ogromne znaczenie i wpływ na prowadzone działania.

 

WYMIARY

40 x 40 x 8 cm

ucho 8 x 80 cm

+ lamówka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.