Torba 7b - Mniejsza torba "ucho w dno"

  • Torba "ucho w dno" mniejsza - Zdjęcie numer 2
  • Torba "ucho w dno" mniejsza - Zdjęcie bok
  • Torba "ucho w dno" mniejsza - Zdjęcie

Torba 7b

Mniejsza torba "ucho w dno"

Torba 7b jest pomniejszoną wersją modelu 7A. Tutaj również ucho stanowi jednolitą część z dnem i bokami torby, jego szerokość wynosi 6 centymetrów. Fronty torby o wymiarze 29x40 centymetrów doskonale nadają się do wykonania nań nadruków, zwłaszcza ukierunkowanych pionowo. Nadruk może być wykonany na frontach torby jak i na jej uchu, co pozwala na uzyskanie większej powierzchni reklamowej, jak również opracowanie ciekawszej koncepcji wizualnej, mającej na celu dotarcie do jak największej liczby potencjalnych odbiorców.

 

Mimo mniejszych niż torba 7A wymiarów, wykonano ją z równie trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Dzięki temu, nawet intensywne użytkowanie nie stoi na przeszkodzie, by móc torbę użytkować przez wiele lat, bez ryzyka uszkodzenia nadruku. Warto więc wybrać taką formę reklamy, która ma niski koszt jednostkowy, zapewniając przy tym długotrwałą ekspozycję.

 

WYMIARY

29 x 40 x 6 cm

ucho 6 x 70 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.