Torba 1c - torba płaska z podwójnymi uszami

  • Torba płaska z podwójnymi uszami - Zdjęcie

Torba 1c

torba płaska z podwójnymi uszami

Połączenie dwóch poprzednich wariantów – 1A i 1B dało torbę z podwójnymi uszami.

Również materiałem bazowym może być płótno lub drelich. Istnieje możliwość doszycia kieszonki, doskonale pasującej na drobne przedmioty, jak np. klucze. Wersja ta może zostać wzbogacona o zapięcia, zarówno w formie nap jak i krzyżyków.

 

Torba bawełniana 1C posiada wymiary 38x42 centymetry, uszy zaś mają szerokość od 25 do 38 milimetrów, ich długość wynosi 38 i 68 centymetrów. Pozwalają one na wykorzystanie torby na wiele sposobów, w zależności od preferencji i gabarytów przenoszonego przedmiotu.

 

Najczęściej możemy spotkać torbę 1C jako nośnik reklamy. Torby takie rozdawane są z okazji różnych eventów – połączenie ich jakości i trwałości nadruku sprawia, iż przekaz reklamowy jest doskonale eksponowany, nawet po wielu praniach trudno dostrzec jest jakiekolwiek uszkodzenia elementów graficznych. To właśnie dzięki tym cechom torby te są tak popularne.

 

WYMIARY

38 x 42 cm

2 pary uszu: 2,5 x 68 cm oraz 2,5 x 38 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.