Torba 17a - mała torba z dnem

  • Mała torba z dnem - Zdjęcie numer 2
  • Mała torba z dnem - Zdjęcie bok
  • Mała torba z dnem - Zdjęcie

Torba 17a

mała torba z dnem

Jeżeli znalezienie małej, kompaktowej, solidnie wykonanej torby stanowi problem, to jego rozwiązaniem może być znajdująca się w naszej ofercie torba, model 17A. Jej niewielkie wymiary, wynoszące 30x30x15 centymetrów, pozwalają na przenoszenie stosunkowo niewielkich gabarytowo pakunków, jednakże zastosowanie wytrzymałej tkaniny bawełnianej o gramaturze nie mniejszej niż 270g, pozwala na użytkowanie przy zwiększonym obciążeniu.

 

Można wybrać szerokość uszu, do wyboru są warianty mieszczące się w przedziale pomiędzy 2,5 a 3,8 centymetra, ich długość natomiast wynosi 56 centymetrów. Możliwa jest modyfikacja torby poprzez dołożenie zamknięcia w formie napy. Wyróżniającym torbę elementem jest dno, które powstało poprzez wyciągnięcie tkaniny w kierunku bocznego szwu, co zapewnia torbie większą wytrzymałość, jak również zapobiega przedwczesnemu zużyciu się torby.

 

WYMIARY

30 x 30 x 15 cm

ucho 3,5 x 56 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.