Torba 4a - torba z dnem z przeszycia

  • Torba z dnem z przeszycia - Zdjęcie numer 2
  • Torba z dnem z przeszycia - Zdjęcie bok
  • Torba z dnem z przeszycia - Zdjęcie

Torba 4a

torba z dnem z przeszycia

Dla klientów bardziej wymagających, oczekujących większej pojemności, dobrym wyborem będzie torba 4A z dnem z przeszycia. Torba ma wymiary 38x42 centymetry, szerokość dna zaś wynosi 8 centymetrów, co już daje dużą przestrzeń do zagospodarowania. Torba może zostać wykonana z wytrzymałych materiałów, takich jak drelich czy też panama, dzięki czemu żywotność takiej torby jest bardzo długa.

 

Prezentowany model może posiadać również zamknięcia, zarówno w formie zamka błyskawicznego, jak i nap. Duże pole nadruku pozwala na umieszczenie na nim wyraźnego przekazu graficznego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik nanoszenia nadruku, można mieć pewność, iż będzie on trwały i widoczny przez długie lata.

 

System nośny w modeli 4A stanowią uszy o długości 68 centymetrów i szerokości 2,5 centymetra, dzięki czemu zarówno podczas swobodnego przenoszenia jak i przenoszenia na ramieniu, dostęp do zawartości torby jest bardzo łatwy.

 

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm

ucho 2,5 x 68 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.