Torba 10a - torba z drewnianymi rączkami

  • Torba z drewnianymi rączkami - Zdjęcie numer 2
  • Torba z drewnianymi rączkami - Zdjęcie bok
  • Torba z drewnianymi rączkami - Zdjęcie

Torba 10a

torba z drewnianymi rączkami

Są torby, które zapewniają komfort użytkowania, nawet podczas noszenia w nich cięższych przedmiotów. O komfort w modelu 10a dbają drewniane uchwyty, stanowiące uzupełnienie struktury uszu. Wykonane są z oszlifowanego drewna, dzięki czemu trzymanie ich nie sprawia żadnego dyskomfortu. Torba posiada dno o szerokości 8 cm, przy czym front torby stanowi prostokąt o wymiarze 38x42 centymetry.

 

Torba wykonana jest z materiału drelichowego, co zapewnia dużą odporność i wytrzymałość. To właśnie zastosowanie drelichu, w połączeniu z trwałymi rozwiązaniami w zakresie nadruku, pozwala sprawić, by torba mogła być użytkowana przez wiele lat.

 

Istnieje możliwość modyfikacji torby, poprzez dodanie dodatkowej, wewnętrznej, zapinanej na zamek błyskawiczny kieszonki, w której można przechowywać chociażby klucze czy też portfel.

 

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.