Torba 16a - torba typu lunch box

  • Torba typu lunch box - Zdjęcie numer 2
  • Torba typu lunch box - Zdjęcie bok
  • Torba typu lunch box - Zdjęcie

Torba 16a

torba typu lunch box

Torby lunchowe cieszą się coraz większym powodzeniem. Swoim kształtem przypominają one prostokątne opakowania, idealne do zapakowania posiłku. Prezentowany model 16A wykonany jest z niezwykle wytrzymałego materiału drelichowego, posiada wymiary 30x37x15 centymetrów. W modelu tym zrezygnowano z tradycyjnych uszu, które zostały zastąpione otworem w górnej części torby. Obręb uchwytu został wzmocniony poprzez wykorzystanie podwójnej warstwy tkaniny.

 

Górna krawędź torby, znajdująca się nad uchwytem, wzmocniona została kontrastową lamówką. Zaletą prezentowanego modelu jest możliwość wykonania każdego z boków torby w innym kolorze, co szczególnie docenią osoby chcące posiadać torbę nietypową, dobrze się prezentującą i rzucającą w oczy. Torbę tę docenią także osoby dbające o środowisko, gdyż została ona wykonana z materiału nieszkodliwego środowisku.

 

WYMIARY

30 x 37 x 15 cm

+ lamówka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.