Worek 13b - worek na plecy z rączką

  • Woreczek ściągany sznurkiem i rączką - Zdjęcie numer 2
  • Woreczek ściągany sznurkiem i rączką - Zdjęcie bok
  • Woreczek ściągany sznurkiem i rączką - Zdjęcie

Worek 13b

worek na plecy z rączką

Worek bawełniany, model 13B jest zmodyfikowaną wersją innego modelu z naszej oferty, oznaczonego jako 13A. Również posiada wymiary 35x40 centymetrów, co może stanowić solidną bazę pod nadruk reklamowy, który może być dobrze skomponowany z kolorami sznurków, stanowiących ściągacz i paski worka. Kolory sznurków warto dopasowywać do kreacji reklamowej, którą chcemy umieścić na worku. Pozwoli to na zbudowanie harmonijnej i dobrze rzucającej się w oczy całości, mogącej mieć wpływ na zwiększenie świadomości marki.

 

Do produkcji worka wykorzystano niezwykle wytrzymałą bawełnę, która doskonale radzi sobie z intensywnym użytkowaniem. W odróżnieniu od modelu 13A, model 13B posiada również ucho, o długości 20 i szerokości 2,5 centymetra, dzięki czemu worek można bezpiecznie zawiesić.

 

WYMIARY

35 x 40 cm

ucho 2,5 x 20 cm

+ sznurek

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.