Torba 7bl - Mniejsza lamowana torba "ucho w dno"

  • Torba "ucho w dno" mniejsza, lamowana - Zdjęcie numer 2
  • Torba "ucho w dno" mniejsza, lamowana - Zdjęcie bok
  • Torba "ucho w dno" mniejsza, lamowana - Zdjęcie

Torba 7bl

Mniejsza lamowana torba "ucho w dno"

Torba 7BL jest mniejszą wersją torby 7AL, różniącą się od torby 7B przede wszystkim obecnością lamówki. To właśnie lamówka sprawia, iż torba może być wykorzystywana dwustronnie – szwy są ukryte w lamówce, dzięki czemu zachowano wysoką estetykę na każdej ze stron. Za komfort noszenia odpowiada ucho o szerokości 6 i długości 70 centymetrów. Tak jak w przypadku torby 7B, ucho stanowi jednolity element torby wraz z dnem i bokami torby. Zapewnia to większą wytrzymałość torby na wszelkiego rodzaju przetarcia i uszkodzenia.

 

Wymiary frontów torby, wynoszące 29x40 centymetrów, dają możliwość odpowiedniego zagospodarowania. Wykonanie trwałego nadruku na frontach to przede wszystkim szansa na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, przy zachowaniu niskiego kosztu jednostkowego zakupu takiej torby. Może to stanowić jeden z głównych elementów promujących okresowe eventy, jak również być wsparciem przy prowadzeniu szeroko zakrojonych działań marketingowych.

 

WYMIARY

29 x 40 x 6 cm

ucho 6 x 70 cm

+ lamówka

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.