Torba 1b - torba płaska z krótkimi uszami

  • Torba płaska z krótkim uchem - Zdjęcie numer 2
  • Torba płaska z krótkim uchem - Zdjęcie bok
  • Torba płaska z krótkim uchem - Zdjęcie

Torba 1b

torba płaska z krótkimi uszami

Drugi wariant klasycznej torby, jednakże o krótszych uszach, niż ma to miejsce w przypadku modelu 1A. Tutaj ich długość wynosi 38 centymetrów, szerokość można dopasować do swoich potrzeb, operując w zakresie 25-38 milimetrów. Tak jak w przypadku torby 1A, również można wykorzystać zapięcie za pomocą nap, krzyżyków, dodatkowo do torby może być doszyta kieszonka na różnego rodzaju drobiazgi. Model 1B może być wykonany z płótna jak i materiału drelichowego. Zapewnia to wytrzymałość i długą eksploatację.

 

Torby te najczęściej wykorzystywane są jako nośnik reklamy, zwłaszcza podczas dużych imprez. Są one trwałe, dzięki czemu doskonale wpisują się w trend pozytywnego budowania świadomości marki, są one wykonane z materiałów ekologicznych, na co również coraz więcej osób zwraca uwagę. Duża przestrzeń do zadruku umożliwia zbudowanie treściwego przekazu, dobrze rzucającemu się w oczy.

 

WYMIARY

38 x 42 cm

uszy 2,5 x 38 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.