Torba 1b - torba płaska z krótkimi uszami

  • Torba płaska z krótkim uchem - Zdjęcie numer 2
  • Torba płaska z krótkim uchem - Zdjęcie bok
  • Torba płaska z krótkim uchem - Zdjęcie

Torba 1b

torba płaska z krótkimi uszami

Drugi wariant klasycznej torby, jednakże o krótszych uszach, niż ma to miejsce w przypadku modelu 1A. Tutaj ich długość wynosi 38 centymetrów, szerokość można dopasować do swoich potrzeb, operując w zakresie 25-38 milimetrów. Tak jak w przypadku torby 1A, również można wykorzystać zapięcie za pomocą nap, krzyżyków, dodatkowo do torby może zostać doszyta kieszonka na różnego rodzaju drobiazgi. Bawełniana torba płaska z krótkimi uszami może być wykonany z płótna, jak i materiału drelichowego. Zapewnia to wytrzymałość i długą eksploatację.

 

Reklamowa torba płaska z krótkimi uszami – pokaż swoją firmę na eventach i targach!

 

Reklamowe torby płaskie z krótkimi uszami bardzo często wykorzystywane są do promocji firmy, zwłaszcza podczas dużych imprez. Są one trwałe, dzięki czemu doskonale wpisują się w trend pozytywnego budowania świadomości marki, są one wykonane z materiałów ekologicznych, na co również coraz więcej osób zwraca uwagę. Duża przestrzeń do zadruku umożliwia zbudowanie treściwego przekazu, dobrze rzucającego się w oczy.

 

Omiń pośredników! Kup torby bawełniane płaskie z krótkimi uszami bezpośrednio od producenta i zaoszczędź pieniądze!

 

Jesteśmy jednym z głównych producentów toreb płaskich z krótkimi uszami w Polsce. Nasza zamówienia wysyłamy do każdego zakątka naszego kraju, a zdarzyło się również i za granicę. Nasi Klienci cenią nas za doskonała jakość wykonania oraz szybki czas realizacji. Co więcej, wspieramy gospodarkę naszego kraju, dlatego wszystkie materiały, z których szyjemy nasze bawełniany torby płaskie z krótkimi uszami i inne produkty, kupujemy od lokalnych, polskich przedsiębiorców. Z racji tego, że jesteśmy producentem toreb, to nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

 

Interesuje Cię inny wymiar torby bawełnianej lub inny model? Odwiedź naszą galerię, aby zobaczyć nasze dotychczasowe produkty. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedniego dla siebie, to skontaktuj się z nami, chętnie wykonamy torby bawełniane na Twoje specjalne zamówienie, zapraszamy!

 

WYMIARY

38 x 42 cm

uszy 2,5 x 38 cm