Torba 3b - torba płaska z klapką

  • Torba płaska z klapką - Zdjęcie

Torba 3b

torba płaska z klapką

Poszukując rozwiązania, które idealne będzie na konferencję, do przenoszenia laptopa lub książki, warto zainteresować się modelem 3B. W odróżnieniu do modelu 3A, prezentowany model posiada klapkę z zapięciem. Pozwala to na bezpieczniejsze przechowywanie w niej przedmiotów, bez obaw, że przypadkowo z niej wypadną lub zostaną wyciągnięte przez osoby nieuprawnione. Wytrzymały materiał dobrze radzi sobie z długotrwałą eksploatacją jak i czyszczeniem.

 

Wymiary tej torby wynoszą 36x40 centymetrów, można więc pomieścić sporo przedmiotów. Ucho może mieć szerokość 4 lub 6 centymetrów, w zależności od preferencji klienta. Poza samą funkcją przenoszenia, torba ta może być wykorzystana jako nośnik reklamy – dzięki możliwości zadruku również klapy, co pozwoli na lepsze wyeksponowanie przekazu reklamowego. Sam wymiar klapy, wynoszący 35x18 centymetrów, pozwala na umieszczenie dobrze widocznej grafiki.

 

WYMIARY

36 x 40 cm

ucho 4 lub 6 x 80 cm

klapka 35 x 18 cm

+ napa

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.