Torba na wino A

  • Sampla - Torby bawełniane i reklamowe
  • Sampla - Torby bawełniane i reklamowe
  • Sampla - Torby bawełniane i reklamowe

Torba na wino A

Wino jest trunkiem, który powinno się wręczać osobie obdarowywanej w sposób majestatyczny. To właśnie wino już od początków wielkich cywilizacji uznawane było za napój majestatyczny. Warto więc zadbać o odpowiednie opakowanie. Prezentowana torba na wino model A przyjęła postać prostopadłościanu o kwadratowej podstawie o długości boków wynoszącej 10 centymetrów i wysokości wynoszącej 40 centymetrów. Wysokość taka pozwoli na bezpieczne zapakowanie i przenoszenie większości typów butelek. Boki torby są stebnowane, co zwiększa trwałość torby, zmniejszając ryzyko jej rozdarcia.

 

System nośny torby na wino stanowią tutaj uszy o szerokości 2,5 i długości 38 centymetrów. Prezentowana torba nadaje się nie tylko na prezent, może stanowić także doskonały nośnik reklamy, po uprzednim wykonaniu nań wysokiej jakości nadruku. Torba wykonana jest z naturalnych materiałów, dzięki czemu jest przyjazna środowisku.

 

WYMIARY

10 x 40 x 10 cm

uszy 2,5 x 38 cm

+ stebnowania boczne

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.