Chlebak - Chlebak bawełniany

  • Chlebak bawełniany - Zdjęcie

Chlebak

Chlebak bawełniany

W wielu przypadkach eksponowanie i odpowiednie przechowywanie pieczywa ma swój głębszy sens. Dobrym rozwiązaniem jest więc bawełniany chlebak, wykonany z grubej tkaniny, pozwalającej zachować sztywną formę. Wykorzystanie naturalnych materiałów pozwala na wykorzystanie ich w takich miejscach jak piekarnie czy też cukiernie, może stanowić także dodatek do wnętrz, stylizowanych na klasyczne.

 

Prezentowany model ma 15 centymetrów wysokości oraz 21 centymetrów średnicy. Może być wykorzystywany także w innym celu, takim jak pojemnik na biżuterię czy też kosmetyki. Istnieje możliwość wykonania nadruku na zewnętrznej stronie chlebaka, co ze względu na jego kształt daje bardzo szerokie pole do popisu. Odpowiednia kreacja reklamowa może zachęcać do kupna pieczywa, jak również budować pozytywny wizerunek marki. Pojemnik nadaje się do prania, dzięki czemu łatwiej jest go utrzymać w czystości.

 

WYMIARY

∅21 cm

wysokość 15 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.