Etui - Etui bawełniane

  • Etui bawełniane - Zdjęcie numer 2
  • Etui bawełniane - Zamknięte - Zdjęcie
  • Etui bawełniane - Jedno zamknięte - Zdjęcie
  • Etui bawełniane - Jedno otwarte - Zdjęcie
  • Etui bawełniane - Zdjęcie

Etui

Etui bawełniane

Każdy w nas korzysta w swoim życiu z przedmiotów, które chciałby z jakiegoś powodu chronić. Do tego celu można zastosować bardzo praktyczne bawełniane etui. Prezentowany w naszej ofercie model posiada wymiary 15x12 centymetra, co oznacza, że nadaje się do przechowania chociażby smartfona, tabletu, czy też przedmiotów codziennego użytku, które chcemy zgromadzić bezproblemowo w jednym miejscu.

 

Co bardzo ważne – etui zamykane jest na napę, dzięki czemu jego zawartość jest lepiej chroniona. Prezentowane etui wykonane jest z naturalnego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia samego etui jak i przedmiotów w nim umieszczonych. Wnętrze etui może mieć inną kolorystykę wewnątrz, co może doskonale komponować się z elementami wyposażenia, tworząc razem harmonijną i spójną całość.

 

WYMIARY

15 x 12 cm

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.