Torba 4a - torba z dnem z przeszycia

  • Torba z dnem z przeszycia - Zdjęcie numer 2
  • Torba z dnem z przeszycia - Zdjęcie bok
  • Torba z dnem z przeszycia - Zdjęcie

Torba 4a

torba z dnem z przeszycia

Dla klientów bardziej wymagających, oczekujących większej pojemności, dobrym wyborem będzie torba z dnem z przeszycia. Ma ona wymiary 38x42 centymetry, szerokość dna zaś wynosi 8 centymetrów, co już daje dużą przestrzeń do zagospodarowania. Torba może zostać wykonana z wytrzymałych materiałów, takich jak drelich czy też panama, dzięki czemu żywotność takiej torby jest bardzo długa.

 

Torba reklamowa z dnem z przeszyciem – co musisz wiedzieć?

 

Prezentowany model torby reklamowej z dnem z przeszycia może być również wyposażony w zamknięcia, takie jak zamek błyskawiczny lub nap. Oferujemy możliwość dopasowania torby do indywidualnych preferencji klienta.

 

Duże pole nadruku na torbie pozwala na umieszczenie na niej wyraźnego przekazu graficznego. Dzięki temu można skutecznie wyróżnić się i przyciągnąć uwagę odbiorców.

 

Ważne jest również, że korzystamy z wysokiej jakości technik nanoszenia nadruku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nadruk będzie trwały i widoczny przez długie lata. Stosujemy metody, które zapewniają trwałość i odporność na ścieranie, zachowując jednocześnie wyraziste kolory i ostrość detali.

 

Nasz zespół specjalistów odpowiedzialny za projektowanie i szycie projektowania i produkcji toreb chętnie doradzi, aby dopasować rozwiązania do konkretnych wymagań klienta. Zapewniamy, że nasze produkty są starannie wykonane, trwałe i estetycznie wykończone, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Dzięki możliwości zamknięcia torby, dużej przestrzeni na nadruk oraz trwałemu i wyraźnemu wykonaniu, reklamowa torba z dnem z przeszycia stanie się doskonałym nośnikiem reklamy, który przyciągnie uwagę i zapewni długotrwałą widoczność przekazu graficznego.

 

Łatwość przenoszenia i wygodny dostęp do zawartości to zyskujesz wybierając bawełnianą torbę z dnem z przeszycia

 

System nośny to istotny element każdej torby, który ma zapewnić komfort użytkowania i łatwość przenoszenia. W przypadku ekologicznej torby z dnem z przeszycia zastosowano uszy o długości 68 cm i szerokości 2,5 cm, które gwarantują wygodę zarówno podczas swobodnego przenoszenia, jak i przenoszenia na ramieniu.

 

Długość 68 cm pozwala na swobodne noszenie torby w dłoniach, bez konieczności zbytniego schylania się. Uszy są odpowiednio szerokie (2,5 cm), co dodatkowo zwiększa wygodę noszenia i redukuje uczucie ucisku na dłonie.

 

Dzięki temu systemowi nośnemu dostęp do zawartości torby jest bardzo łatwy. Bez problemu można sięgnąć do wnętrza torby, bez konieczności jej zdejmowania z ramienia czy odkładania na ziemię. To istotne, zwłaszcza gdy potrzebujemy szybkiego dostępu do przedmiotów czy dokumentów.

 

Dodatkowo szerokie uszy zapewniają stabilność torby na ramieniu, co jest szczególnie przydatne w przypadku dłuższych podróży lub noszenia większego obciążenia.

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm

ucho 2,5 x 68 cm