Torba 10a - torba z drewnianymi rączkami

  • Torba z drewnianymi rączkami - Zdjęcie numer 2
  • Torba z drewnianymi rączkami - Zdjęcie bok
  • Torba z drewnianymi rączkami - Zdjęcie

Torba 10a

torba z drewnianymi rączkami

Są torby, które zapewniają komfort użytkowania, nawet podczas noszenia w nich cięższych przedmiotów. O komfort w modelu 10A dbają drewniane uchwyty, stanowiące uzupełnienie struktury uszu. Wykonane są z oszlifowanego drewna, dzięki czemu trzymanie ich nie sprawia żadnego dyskomfortu. Torba posiada dno o szerokości 8 cm, przy czym front torby stanowi prostokąt o wymiarze 38x42 centymetry.

 

Ekologiczna torba z drewnianymi rączkami, która jest świetnym nośnikiem reklamy!

 

Ta wyjątkowa torba z drewnianymi rączkami posiada unikalną cechę – daje Ci wybór między nadrukiem a naturalnym drelichowym wykończeniem. Bez względu na Twoją decyzję dotyczącą nadruku, torba pozostaje ekologiczna dzięki swojemu drelichowemu materiałowi. Drelich sam w sobie jest przyjazny dla środowiska, co sprawia, że wybierając tę torbę, przyczyniasz się do ochrony naszej planety, unikając korzystania z jednorazowych reklamówek. Torba z drewnianymi rączkami to nie tylko praktyczny nośnik reklamowy, ale także płaszczyzna do wyrażania kreatywności i wyróżniania się w tłumie. Możesz wykorzystać przestrzeń na torbie, aby umieścić swoje logo i wyrazistą wiadomość lub slogan. To idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Jeśli prowadzisz sklep, możesz użyć torby do pakowania zakupów klientów. To ekologiczne i stylowe rozwiązanie, które na pewno zostanie przez nich docenione.

 

Wysoka trwałość drelichu – torba, na którą możesz liczyć przez wiele lat!

 

Nie ma potrzeby martwić się o trwałość tej torby. Jest ona wykonana z wyjątkowo wytrzymałego drelichu, który stanowi gwarancję długotrwałego użytkowania. Drelich to materiał odporny na codzienne zużycie, a także na wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja torba będzie służyć przez wiele lat, zachowując swój estetyczny wygląd i funkcjonalność. To właśnie trwałość drelichu czyni tę torbę doskonałym wyborem jako nośnik reklamowy, który przetrwa wiele akcji promocyjnych i wydarzeń, pozostając nadal w doskonałym stanie.

 

Dzięki temu, że jesteśmy producentem bawełnianych toreb z drewnianymi rączkami, to mamy możliwość jej modyfikacji i dopasowania do potrzeb naszych Klientów. Istnieje możliwość zaprojektowania torby, do której zostanie dodana dodatkowa, wewnętrzna, zapinana na zamek błyskawiczny kieszonka, w której można przechowywać, chociażby klucze czy też portfel, w sposób bezpieczny i zorganizowany.

 

Ta torba z drewnianymi rączkami to połączenie funkcjonalności i stylu, które z pewnością przyciągnie uwagę. Wykorzystaj ją jako nośnik reklamy lub jako elegancki dodatek do swojej kolekcji.

 

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm