Torba 4b - torba z dnem, z przeszytymi bokami

  • Torba z dnem, z przeszytymi bokami - Zdjęcie numer 2
  • Torba z dnem, z przeszytymi bokami - Zdjęcie bok
  • Torba z dnem, z przeszytymi bokami - Zdjęcie

Torba 4b

torba z dnem, z przeszytymi bokami

Model 4B, czyli torba bawełniana z przeszytymi bokami jest bardzo podobna do modelu 4A, również posiada wymiary 38x42 centymetry, szerokość dna również wynosi 8 centymetrów. Istotną różnicą jest przeszycie, tutaj mające swoje miejsce w powierzchni bocznej torby. Wykorzystano również stebnowanie jako formę wzmocnienia struktury torby. Dzięki takiemu zastosowaniu torba z przeszytymi bokami 4B doskonale znosi trudy codziennego użytkowania, łatwo jest ją utrzymać w czystości i zachowuje swoją trwałość przez długie lata.

 

Reklamowa torba z przeszytymi bokami daje dużo możliwości promocji firmy

 

Możliwość wykorzystania reklamowej torby z przeszytymi bokami 4B jest wiele – zarówno do codziennego użytkowania, jak i nośnik reklamowy, biorący udział w kampaniach marketingowych o szerokim zasięgu. Trwały nadruk na czołowych powierzchniach torby daje pewność, iż nawet podczas wielokrotnego czyszczenia torby nadruk pozostanie niezmieniony. Aby wzbogacić estetyczną warstwę torby, istnieje możliwość wybrania innego koloru uszu niż pozostała część materiału, co może podnieść atrakcyjność torby i zwiększyć jej widoczność.

 

Torba z przeszytymi bokami – niezawodna i solidna!

 

Wykonanie przeszyć na powierzchni bocznej torby to innowacyjne rozwiązanie, które dodaje wytrzymałości i stabilności konstrukcji. Przeszyte boki zapewniają torbie solidną strukturę, co sprawia, że jest ona odporna na obciążenia i trudy codziennego użytkowania. Dzięki temu torba utrzymuje swój kształt nawet podczas noszenia większych przedmiotów.

 

Jako producent torby z przeszytymi bokami zastosowaliśmy również stebnowanie boczne, które stanowi dodatkowe wzmocnienie struktury torby. Stebnówki są precyzyjnymi szwami, które wzmacniają połączenia materiałów i zwiększają trwałość torby. Dzięki temu torba jest gotowa na długotrwałe użytkowanie i wytrzymuje wymagające warunki.

 

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i również firmy. Dopasowujemy swoje rozwiązania do potrzeb Klienta. Jesteśmy również otwarci na Twoje, nowe propozycje. Jeśli w naszym sklepie nie ma interesujących Cię produktów, to skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł, a my go chętnie zrealizujemy!

 

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm

uszy 2,5 x 68 cm

+ stebnowania boczne