Torba 5a - torba z dnem i jednym uchem

  • Torba z dnem i jednym uchem - Zdjęcie numer 2
  • Torba z dnem i jednym uchem - Zdjęcie bok
  • Torba z dnem i jednym uchem - Zdjęcie

Torba 5a

torba z dnem i jednym uchem

Znalezienie odpowiedniej torby może być nie lada wyzwaniem. Wiele osób decyduje się na wybór modelu 5A, czyli torby z dnem i jednym uchem. Zaletą tego modelu jest szerokie, 8-centymetrowe dno stworzone z przeszycia i szerokie na 8 centymetrów ucho, długie na 80 centymetrów. Zasadniczy wymiar torby to 38x42 centymetry, dzięki czemu torba ta pomieści sporo rzeczy. Ze względu na swoje wymiary, najlepiej sprawdza się wykonanie z trwalszych i mocniejszych materiałów, które zminimalizują ryzyko mechanicznego uszkodzenia torby.

 

Reklamowa torba z dnem i jednym uchem – doskonałym nośnikiem reklamy!

 

Powierzchnia frontowa torby doskonale nadaje się pod nadruk. Niezależnie od sposobu nadruku, czy to w postaci sublimacji, czy sitodruku, można mieć pewność, iż naniesiona grafika bardzo dobrze będzie się prezentowała przez długi czas. Reklamowa torba z dnem i jednym uchem to doskonały nośnik reklamy. Jej duża powierzchnia frontowa umożliwia wyraźny i trwały nadruk, który będzie się dobrze prezentował przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym czyszczeniu. Dodatkowo możliwość wyboru innego koloru ucha niż zasadnicza część torby dodaje jej atrakcyjności wizualnej i zwiększa jej widoczność.

 

Ekologiczna torba z dnem i jednym uchem – wyśmienity wybór dla eko firm

 

Ekologiczna torba z dnem i jednym uchem 5A to nie tylko praktyczna, pojemna i wytrzymała torba, ale także skuteczny nośnik reklamy. Jej solidne wykonanie, duża powierzchnia nadruku i możliwość personalizacji sprawiają, że jest idealnym wyborem dla firm chcących wyróżnić się i promować swoją markę. Jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą pokazać, że dbają o środowisko. Można w nią zapakować dodatkowe gadżety reklamowe i wręczyć swoim kontrahentom lub pracownikom, jako podziękowanie za współpracę.

 

Nie wiesz, czy Twoja grafika jest odpowiednia do wykonania nadruku na torbie z dnem i jednym uchem? Napisz do nas i prześlij nam grafikę! My przygotujemy dla Ciebie gotowy projekt, który za zaakceptowaniu uszyjemy oraz wykonamy nadruk. Zapraszamy.

 

WYMIARY

38 x 42 x 8 cm

ucho 8 x 80 cm