Torba 1c - torba płaska z podwójnymi uszami

  • Torba płaska z podwójnymi uszami - Zdjęcie

Torba 1c

torba płaska z podwójnymi uszami

Torba 1C to połączenie dwóch wcześniejszych wariantów - 1A i 1B, które dało nam torbę płaską z podwójnymi uszami. Może być wykonana z takich materiałów jak płótno lub drelich, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość.

 

Potrzebujesz torby płaskiej z podwójnymi uszami wraz z ciekawymi dodatkami? Jako ich producent stworzymy dla Ciebie personalizowaną torbę!

 

Istnieje możliwość doszycia kieszonki do ekologicznej płaskiej torby z podwójnymi uszami, która będzie idealna na drobne przedmioty, jak na przykład klucze. Stanowi ona dodatkową funkcjonalność tego modelu. Dodatkowo torba może być wyposażona w zapięcia w postaci nap lub krzyżyków, co zwiększa jej praktyczność. Dzięki tym zapięciom można bezpiecznie przechowywać zawartość torby i zapobiegać przypadkowemu wypadnięciu przedmiotów.

 

Dodanie kieszonki i zapięć do torby z podwójnymi uszami umożliwia jeszcze większe dostosowanie torby do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można łatwo segregować i przechowywać drobne przedmioty w kieszonce, a większe i ważniejsze przedmioty można bezpiecznie zapiąć, zapewniając ich ochronę i organizację. Ta funkcjonalność sprawia, że torba jest jeszcze bardziej praktyczna i uniwersalna w różnych sytuacjach.

 

Wymiary uszu torby bawełnianej płaskiej z podwójnymi uszami

 

Uszy torby mają szerokość od 25 do 38 milimetrów. Pierwsza para uszu ma długość 68 centymetrów, natomiast druga para uszu ma długość 38 centymetrów. Dzięki temu torba może być używana na wiele różnych sposobów, w zależności od preferencji i rozmiaru przenoszonych przedmiotów.

 

Torba bawełniana z podwójnymi uszami - 1C posiada wymiary 38x42 centymetry, uszy zaś mają szerokość od 25 do 38 milimetrów, ich długość wynosi 38 i 68 centymetrów. Pozwalają one na wykorzystanie torby na wiele sposobów, w zależności od preferencji i gabarytów przenoszonego przedmiotu.

 

Najczęściej możemy spotkać torbę 1C jako nośnik reklamy. Torby takie rozdawane są z okazji różnych eventów – połączenie ich jakości i trwałości nadruku sprawia, iż przekaz reklamowy jest doskonale eksponowany, nawet po wielu praniach trudno dostrzec jest jakiekolwiek uszkodzenia elementów graficznych. To właśnie dzięki tym cechom torby reklamowe płaskie z podwójnymi uszami są tak popularne.

 

WYMIARY

38 x 42 cm

2 pary uszu: 2,5 x 68 cm oraz 2,5 x 38 cm