Etui - ETUI BAWEŁNIANE NA TELEFON, LAPTOPA, DŁUGOPISY LUB TABLET

  • Etui bawełniane - Zdjęcie numer 2
  • Etui bawełniane - Zamknięte - Zdjęcie
  • Etui bawełniane - Jedno zamknięte - Zdjęcie
  • Etui bawełniane - Jedno otwarte - Zdjęcie
  • Etui bawełniane - Zdjęcie

Etui

ETUI BAWEŁNIANE NA TELEFON, LAPTOPA, DŁUGOPISY LUB TABLET

Każdy w nas korzysta w swoim życiu z przedmiotów, które chciałby z jakiegoś powodu chronić. Do tego celu można zastosować bardzo praktyczne bawełniane etui. Prezentowany w naszej ofercie model ma wymiary 15x12 centymetra, co oznacza, że nadaje się do przechowania, chociażby smartfona, tabletu, czy też przedmiotów codziennego użytku, które chcemy zgromadzić bezproblemowo w jednym miejscu. Masz problem znaleźć w swojej torbie coś do pisania? Mamy na to sposób! Futerał bawełniany na długopisy, dzięki któremu zgromadzisz je wszystkie w jednym miejscu.

 

Futerał bawełniany dopasowany do Twoich potrzeb!

 

Co bardzo ważne, etui na laptop, telefon lub tablet zamykane jest na napę, dzięki czemu jego zawartość jest lepiej chroniona. Prezentowane etui wykonane jest z naturalnego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia samego etui, jak i przedmiotów w nim umieszczonych. Wnętrze etui może mieć inną kolorystykę, co może doskonale komponować się z elementami wyposażenia, tworząc razem harmonijną i spójną całość. Etui bawełniane na laptop czy telefon to doskonała okazja, aby wyrazić swój styl i przenosić sprzęt w modny i oryginalny sposób.

 

Etui reklamowe, które zwiększy rozpoznawalność Twojej marki!

 

Możesz stworzyć wyjątkowy zestaw, a mianowicie wybrać etui reklamowe na tablet lub laptop oraz torbę bawełnianą i wręczyć to jako podarunek dla swojego kontrahenta. Będzie to również doskonały prezent z okazji świat dla pracowników. Istnieje możliwość personalizacji torby, więc możesz umieścić na niej logo firmy, czy życzenia świąteczne. Etui reklamowe na długopisy czy telefon może być również świetną formą promocji firmy. Bawełna jest wytrzymałym materiałem, który zapewnia długotrwałe użytkowanie etui reklamowego na tablet lub laptop. W przeciwieństwie do jednorazowych materiałów, które są szybko wyrzucane, etui z bawełny może służyć przez wiele miesięcy lub lat. Oznacza to, że inwestycja w taką formę reklamy ma potencjał długotrwałego i powtarzalnego oddziaływania na klientów.

 

Masz jakieś pytania dotyczące naszego etui bawełniane na telefon, tablet lub laptop? Napisz do nas. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy, jak skutecznie promować Twoją firmę za pomocą reklamowego etui. Odwiedź nasz sklep w Łodzi lub złóż zamówienie na stronie internetowej, zapraszamy!